předvýběr.cz

Kuchař/ka

Zveřejněno 20.03.2019

Pro našeho klienta, společnost, která je globálním lídrem v oblasti Integrovaných Facility služeb, hledáme nového kolegu na pozici Kuchař/ka.

NÁPLŇ PRÁCE

  • příprava pokrmů dle receptur

POŽADUJEME

  • vyučení v oboru kuchař
  • zdravotní průkaz
  • minimálně 1 rok praxe
  • samostatnost a pečlivost
  • zájem o gastronomii
  • optimistický přístup k práci

NABÍZÍME

  • zázemí nadnárodní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • pracovní doba: směnnost 12 hod. krátký / dlouhý týden
  • nástup: ihned
  • místo výkonu práce: Kladno

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Do předmětu emailu uveďte název pozice.