předvýběr.cz

Projekt manažer realizace zakázek

Zveřejněno 14.09.2021

Pro našeho klienta, společnost, která nabízí výrobky a technologická řešení pro inženýrské procesy pro oblast úpravy vod a ekologie (konkrétně např. odvodňování kalů a tlakové filtrace průmyslových suspenzí), hledáme vhodné kandidáty na pozici Projekt manažera realizace zakázek.

Náplň práce

  • Zodpovědnost za kompletace a dodávky součástí technologických celků
  • Samostatné plánování a řízení zakázky v oblasti přípravy a vlastní realizace na stavbě
  • Dohled nad technicko - ekonomickou úrovní řešené zakázky
  • Koordinace podřízených pracovníků a přidělených skupin
  • Zadávání podkladů pro zajištění zařízení, kooperaci nebo nákup dílů
  • Vedení předepsané dokumentace
  • Kompletace výrobních podkladů pro zpracování zakázky
  • Provedení předepsaných kontrol dílčích zařízení, celků nebo realizovaného díla včetně záznamu o kontrolách
  • Ekonomika projektu

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání strojírenského nebo elektro zaměření, oblast čištění a úprava vod výhodou
  • Praxi na obdobné pozici nebo v oboru - výhodou
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni (B2) - komunikace s klienty
  • Znalost MS Office a MS Project na velmi dobré úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Pracovní nasazení
  • Ochotu cestovat a časovou flexibilitu
  • Samostatnost

Nabízíme

  • Zajímavou a různorodou práci na HPP v stabilní rostoucí české společnosti s 31letou tradicí v oboru
  • Zajímavé platové ohodnocení dle zkušeností a schopností
  • Automobil i pro soukromé účely
  • Notebook, telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Kompletní technické zázemí
  • Možnost navštívit, skrz pracovní cesty, zajímavá místa po celém světě (plně hrazené)
  • Firmou hrazená odborná školení a jazykové kurzy (RJ, AJ, NJ)
  • Vhodné i pro absolventy
  • Místo výkonu práce: Brno