předvýběr.cz

Nákupčí/skladník junior

Zveřejněno 06.09.2021

Pro našeho klienta, menší brněnskou společnost – dodavatele potravinářských technologií, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Nákupčí/skladník.

Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy.

Náplň práce

  • Vystavování objednávek na svěřené položky dle požadavků informačního systému a pokynů vedoucího nákupu
  • Komunikace s dodavateli
  • Spolupráce při příjmu a výdeji materiálu a zboží
  • Zadávání dat do IS Helios Orange

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou
  • Velmi dobrou práci s PC (zejména MS Office, interní systém), zkušenost se systémem Helios výhodou
  • Anglický jazyk výhodou (zahraniční dodavatelé)
  • Schopnost se naučit i mírně technické věci
  • Samostatnost a zodpovědný přístup k práci

Nabízíme

  • Práce ve stabilní firmě v perspektivním oboru, s přátelským kolektivem kolegů
  • Práce na HPP
  • Možnost odborného růstu
  • 25 dní dovolené
  • Obědy a káva zdarma v sídle společnosti
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • Nástup možný dohodou
  • Místo pracoviště: Brno-jih