předvýběr.cz

Obchodní referent/ka podpory prodeje

Zveřejněno 01.09.2021

Pro našeho klienta, českou dceřinou společnost mezinárodní skupiny se stoletou tradicí, specializující se na dodávku kompletních řešení a produktů pro průmyslovou automatizaci, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní referent/ka podpory prodeje.

Náplň práce

  • Řešení emailových a telefonických dotazů našich zákazníků
  • Řešení prodejního procesu od nabídky přes objednávku až po dodání
  • Spolupráce s obchodním a technickým týmem
  • Kontrola dostupnosti zboží a termínů dodání
  • Administrativní podpora prodeje a dokumentace
  • Komunikace s kolegy v zahraničí při řešení výše uvedených úkolů

Požadujeme

  • SŠ nebo vyšší vzdělání
  • AJ na komunikativní úrovni – slovem i písmem
  • Samostatnost při práci s PC (znalost MS Windows, MS Office)
  • Znalost SAP, CRM (C4C) - výhodou
  • Samostatnost při organizaci a řešení svěřených úkolů
  • Pečlivost, zodpovědnost a příjemné vystupování
  • Ochotu učit se novým postupům

Nabízíme

  • Práci na HPP na dobu neurčitou
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost Home Office
  • Práci v menším týmu
  • Zajímavé finanční ohodnocení s bonusy dle plnění stanovených firemních cílů
  • Stravenky (ve formě stravenkové karty)
  • 25 dní dovolené
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Praha 9 – Kyje

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.