předvýběr.cz

IT správce/ administrátor – vhodné i pro absolventy

Zveřejněno 03.06.2020

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na zajišťování mezinárodní převodů peněz, hledáme člověka na pozici IT správce/ administrátor – vhodné i pro absolventy

Náplň práce

  • IT podpora zaměstnancům firmy (10 zaměstnanců)
  • Administrace a aktualizace interních aplikací a systémů
  • Zabezpečení a správa lokální síťové infrastruktury, serveru, pracovních stanic
  • Správa hardware
  • Správa Windows serveru
  • Správa Microsoft Office

Požadujeme

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Manuální zručnost (správa HW)
  • Znalost operačních systému Windows a Google prostředí
  • Analytické myšlení, schopnost komunikace
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni – (telefon, mail)
  • Samostatnost
  • Odpovědnost
  • Technické myšlení a zručnost
  • Výhodou je znalost LINUX, SQL databáze
  • Znalost sítí na úrovni certifikace cisco CCNA routing and switching

Nabízíme

  • Zajímavou práci v novém a příjemném pracovním prostředí v centru Prahy
  • Zajímavé finanční ohodnocení – nástup 35 000 Kč, po zaškolení až 45 000 Kč
  • Notebook
  • Školení
  • Stravenky – 120 Kč
  • 5 dní placeného volna navíc
  • 4x sickdays do roka
  • Pracovní doba po-pá – 8.30 – 17.00
  • Místo pracoviště: Praha 1