předvýběr.cz

Servisní technik - Recyklační, garážová a zvedací technika

Zveřejněno 24.08.2021

Pro našeho klienta, společnost, která nabízí široký sortiment recyklační, garážové a zvedací techniky, hledáme vhodného kandidáta na pozici servisní technik.

Náplň práce

  • instalace a opravy strojů

Požadujeme

  • vzdělání, min. výuční list
  • praxe, nejlépe zkušenosti s opravami a instalacemi strojů
  • ŘP sk. B
  • vyhláška 50 výhodou, ale ne podmínkou
  • dobrá fyzická zdatnost

Nabízíme

  • HPP se smlouvou na dobu neurčitou
  • atraktivní finanční ohodnocení + přesčasy a bonusy
  • pracovní doba standardní 8:00 – 17:00
  • 60-70% samostatná práce, zbytek v týmu s ostatními
  • služební IPhone a vozidlo jen k pracovním účelům
  • není potřeba denně dojíždět na firmu, a proto je ideální pokud je možnost parkování v místě bydliště
  • sídlo firmy: Praha 5
  • místo výkonu práce je cca 90% Čechy, příležitostně Morava a Slovensko