předvýběr.cz

HSEQ manager

Zveřejněno 23.08.2021

Pro našeho klienta, společnost, která je předním distributorem speciálních chemikálií pro výrobu nátěrových a stavebních hmot, surovin pro průmysl zpracovávající plasty, potravinářských přísad, surovin pro farmacii, kosmetiku, hledáme vhodného kandidáta na pozici HSEQ Manager pro jihovýchodní Evropu.

Náplň práce

  • Zajištění zachování akreditace pro ISO 9001 a vedení implementace dalších potenciálních nových akreditací
  • Vedení implementace zásad a postupů skupiny HSEQ (Health, Safety, Environment, Quality)
  • Sledování interních procesů s cílem zajistit zlepšení těchto procesů a dodržování předpisů
  • Reporting akcionářům společnosti
  • Samostatné plánování, organizování a kompletní provádění inspekcí (interní, externí audity, vládní inspekce)
  • Identifikace oblastí rizik nebo celkového zlepšení
  • Školení managementu kvality pro zaměstnance

Požadavky

  • Zkušenosti z pozice manažera kvality v mezinárodním prostředí
  • Vynikající písemné i verbální komunikační schopnosti česky i anglicky
  • Znalost norem ISO relevantních pro HSEQ a znalost HDP výhodou
  • Analytické myšlení
  • Základní orientace v managementu kvality, chemii, chemickém právu či přírodních vědách
  • Schopnost pracovat samostatně a převzít zodpovědnost

Nabídka

  • Přátelské pracovní prostředí v rychle se rozvíjející společnosti
  • Práce na HPP – plný úvazek
  • Velmi dobré finanční ohodnocení
  • Roční bonus – 13. a 14. plat
  • Možnost home office, flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na osobní životní a důchodové pojištění
  • Úrazové a životní pojištění
  • Sick days
  • Stravenky
  • Notebook a mobil i k soukromým účelům
  • Měsíční poukázka na sport/lékárnu/knihy
  • Místo výkonu práce: Praha 6 – Břevnov
  • Nástup dle dohody