předvýběr.cz

Oblastní manažer pro Jihomoravský kraj

Zveřejněno 23.08.2021

Pro našeho klienta působící pro Českou a Slovenskou republiku v oblasti maloobchodního i velkoobchodního prodeje kávy, čajů a dalších produktů, hledáme kolegu na pozici Oblastní manažer pro Jihomoravský kraj.

Náplň práce

  • monitoring trhu a vyhledávání nových možností ve svěřeném regionu
  • akvizice nových klientů a příprava strategií k prodeji produktů
  • zodpovědnost za odbyt produktů a domlouvání servisů zařízení, především kávovarů
  • pravidelný report a výstupy, podrobný zápis denních návštěvy do Salesforce/CRM
  • příprava a uzavírání smluv
  • vedení obchodních jednání
  • profesionální vystupování a prezentace spol. ve svěřeném regionu

Požadujeme

  • středoškolské, nadstavbové/vyšší odborné vzdělání nebo vysokoškolské Bc.
  • anglický jazyk – alespoň mírně pokročilý (B1)
  • flexibilitu, schopnost rychlé adaptace dle typu zákazníka a následná komunikace
  • výborné prezentační dovednosti, organizační a vyjednávací schopnosti
  • znalost práce s PC, pokročilou znalost MS Office
  • znalost produktů, kávovarů a dostatečná znalost jejich ovládání (proběhne zaškolení)
  • pružnost, konstruktivnost, kreativitu a disciplinovanost
  • disciplínu, řádné plnění povinností, vysoké pracovní nasazení
  • loajálnost, absolutní poctivost
  • ŘP sk B

Nabízíme

  • firemní automobil i pro osobní účely
  • mobilní telefon a PC
  • dovolená 25 dní
  • zajímavé finanční ohodnocení + provize z prodeje
  • práce v příjemném kolektivu
  • stravné
  • nástup možný ihned
  • měsíční čerpání produktů z portfolia společnosti
  • výkon práce Jihomoravský kraj