předvýběr.cz

Senior procesní inženýr - chemik

Zveřejněno 25.08.2021

Pro našeho klienta, předního výrobce a distributora anorganických solí pro infuzní a dialyzační roztoky, léčiva, biotechnologii, kojeneckou výživu, výživové doplňky, veterinární přípravky, mineralizované vody a osobní péči hledáme vhodné kandidáty na pozici Senior procesní inženýr - chemik.

Náplň práce

  • Samostatné řízení výrobní linky, sledování a optimalizace technologických procesů, optimalizace a koordinace provozu jednotlivých výrobních zařízení, udržování výrobní dokumentace
  • Analyzování příčin poruch strojů a zařízení a navrhování jejich řešení
  • Sledování a optimalizace výrobních nákladů
  • Koordinace výroby a údržby zařízení
  • Plánování provozu výrobních linek
  • Spolupráce na nových rozvojových projektech
  • Technická podpora prodeje
  • Práce je vykonávána jak v kanceláři, tak přímo ve výrobním provozu

Požadavky

  • VŠ vzdělání chemicko-technologického zaměření (anorganická či organická chemie či technologie) nebo procesního inženýrství
  • Min. 5 let praxe v chemickém oboru na pozici technologa či procesního inženýra, zkušenosti s řízením výrobní linky, sledováním výrobních nákladů (spotřeba surovin a energií, stanovení výtěžnosti atd.), chemicko-technologické výpočty (materiálová a enthalpická bilance),
  • Výhodou je praxe v oboru se znalostí strojů a zařízení používaných v chemickém průmyslu (čerpací technika, sušárny, filtrace, separace, míchané nádrže, výměníky atd.)
  • Znalost anglického jazyka
  • Řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme

  • Zázemí stabilní, expandující společnosti vyvážející do více než 80 zemí světa
  • Zajímavou, vysoce odbornou práci
  • Možnost profesního růstu
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou s tříměsíční zkušební dobou
  • Plný pracovní úvazek s týdenní pracovní dobou 37,5 hod. (7,5 hod./den)
  • Nástupní mzdu od 45.000,- Kč (v závislosti na kvalifikaci, délce praxe, znalostech a zkušenostech uchazeče), která zahrnuje tarifní mzdu a měsíční odměnu
  • Firemní benefity: roční prémie, čtvrtletní prémie, čerpání příspěvku na volnočasové aktivity formou elektronické platební karty, stravenkový paušál, příspěvky na dopravné do zaměstnání a na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, pravidelný růst mzdy aj.
  • Možnost ubytování
  • Předpokládaný nástup: ihned/dle dohody
  • Místo výkonu práce: Bruntál