předvýběr.cz

Operátor

Zveřejněno 11.08.2021

Pro našeho klienta, vedoucí světovou skupinu nezávislých laboratoří zabývajících se testováním různých druhů materiálů, výrobou vzorků a tepelným zpracováním, která v Plzni působí již 17 let, hledáme vhodné kandidáty na pozici Operátor.

Náplň práce

  • Ovládání strojního zařízení v dílně (pily, frézovací centra, brusky, soustruhy)
  • Výroba zkušebních vzorků na pilách
  • Čtení výkresové dokumentace a následné obrábění kovových vzorků
  • Údržba a péče o pracovní pomůcky a stroje
  • Tvorba reportů pro workshop managera/team leadera

Očekáváme

  • Vyučení obráběčem kovů výhodou, min SOU
  • Praxe v oboru výhodou
  • Schopnost učit se novým věcem
  • Základní orientaci ve strojírenských oborech a materiálech
  • Týmového ducha, proaktivní přístup k řešení úkolů a jejich efektivní zpracovávání
  • Dodržování směrnic a postupů, důraz na bezpečnost práce
  • Základní PC gramotnost
  • Fyzickou zdatnost
  • možnost pracovat 12hodinové směny (krátký týden St, ČT/dlouhý týden Po,Út, Pá, So, Ne) a noční směny

Nabízíme

  • Práci v menším kolektivu
  • Příspěvek na stravování plně hrazený zaměstnavatelem (Sodexo ekarta)
  • Příspěvek na dojíždění (Plzeňská karta 450,-Kč nebo příspěvek na dojíždění 2Kč/km pro mimo plzeňské)
  • Týden dovolené navíc (nad rámec zákoníku práce)
  • Odborná školení
  • Příspěvek na penzijní připojištění po 2 letech (3 % z průměrné měsíční mzdy za posledních 12 měsíců)
  • Sportovní aktivity v průběhu celého roku
  • Čtvrtletní odměny
  • Měsíční odměny za výkon
  • Jazykové kurzy (angličtiny) v pracovní době
  • Smlouva na dobu určitou na 1 rok, poté na dobu neurčitou
  • Pravidelné mzdové navyšování vždy k 1.4.
  • Místo výkonu práce: Plzeň