předvýběr.cz

Senior .NET Developer - vývoj aplikací a systémů

Zveřejněno 11.08.2021

Pro našeho klienta, stabilní společnost zabývající se Správou železnic (státní organizace), hledáme kolegy a kolegyně do nově startovaného vývojového oddělení na pozici Senior .NET Developer.

Pracovní náplň

  • design a vývoj kompletních sw projektů
  • spolupráce na plánování a návrhu řešení
  • testování a zajištění bezpečnosti a výkonu finálního řešení

Kvalifikační předpoklady

  • velmi dobrá znalost .NET a jazyka C#
  • SŠ/VŠ, technický obor výhodou
  • praktické zkušenosti s vývojem uživatelských rozhraní i backendových služeb
  • zkušenost s React, Vue.js, Angular nebo podobným frameworkem je výhodou
  • dobrá znalost práce s relační databází
  • znalost problematiky unit testů a integračních testů
  • alespoň základní znalost AJ, schopnost číst odborné texty
  • zkušenost z vývojových/implementačních projektů alespoň 7 let

Požadovaný profil

  • pečlivost, systematičnost, spolehlivost
  • aktivní přístup k řešení problémů

Nabízíme

  • zvýšený nárok dovolené
  • pružná pracovní doba 37,5 hod./týdně
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
  • příspěvek na stravování (stravenkový paušál/eStravenka)
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • po roce příspěvek na penzijní spoření aj.
  • pracovní poměr (na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou)
  • Nástup možný ihned nebo dle domluvy
  • Pracoviště: Praha