předvýběr.cz

Vedoucí elektromontážních zakázek

Zveřejněno 09.08.2021

Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřujeme na výstavbu, rekonstrukce a údržbu zařízení VN, VVN a ZVN včetně sekundární techniky (ŘS, elektrické ochrany) v průmyslu a energetice, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucí elektromontážních zakázek.

Náplň práce

  • Odpovídat za řízení zakázky, stanovovat potřeby montážních, kontrolních a zkušebních pracovníků
  • Prověřovat specifikace a zajišťovat přísun dodávek a materiálu
  • Přebírat se šéfmontérem pracoviště k provedení prací a vybavovat jej potřebným zařízením, prostředky a pomůckami
  • Seznamovat šéfmontéra s projektovou dokumentací, s požadavky na vedení stavebního deníku a se zajištěním průvodní dokumentace
  • Podávat návrhy na odstranění vad a nedostatků z hlediska bezpečnosti a funkce elektrického zařízení
  • Vytvářet požadavky na zajištění nákupu dodávek a materiálu na jednotlivé zakázce, kontrolovat provádění prací a plnění plánu kontrol
  • Komunikovat se zákazníkem v průběhu celé zakázky
  • Předávat dokončené dílo

Požadavky

  • SŠ elektro zaměření podmínkou
  • Osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb. (výhodou)
  • Zkušenosti na obdobné pozici min. 1 rok (výhodou)
  • Pečlivost a spolehlivost
  • Samostatnost, proaktivní přístup
  • ŘP sk. B – aktivní řidič

Nabídka

  • Dostanete pracovní smlouvu na plný úvazek
  • Nadstandardní platového ohodnocení
  • Zajímavé pracovní projekty
  • Místo výkonu práce – Plzeň a stavby po celé ČR
  • Práci s vysokou mírou seberealizace
  • Otevřenost a týmovou spolupráci
  • Pravidelná odborná školení, zvyšování kvalifikace (autorizace ve stavebnictví, vyhláška 50/1978Sb.)