předvýběr.cz

Prodejní technik

Zveřejněno 28.02.2022

Pro našeho klienta, společnost zabývající se distribucí technických komponent, jako jsou strojírenské, pneumatické, elektrotechnické a filtrační elementy, vzduchovací a čerpací technika a nové technologie, hledáme vhodného kandidáta na pozici Prodejní technik.

Náplň práce

  • Péče o stávající zákazníky v oboru strojírenství
  • Zpracování technických řešení dle požadavků zákazníků
  • Kompletní zabezpečení celkového obchodního případu
  • Objednávání výrobků v zahraničí
  • Plnění stanovených prodejních cílů
  • Kvalifikovaná prezentace prodávaného sortimentu

Požadujeme

  • Znalosti na úrovni SŠ či Bc technického směru - strojní nebo elektro
  • Obchodní dovednosti
  • Schopnost dotáhnout projekt do úspěšného konce
  • Smysl pro systém a pořádek
  • Charakterní a produktivní člověk
  • Sympatické vystupování

Podmínkou

  • Velmi dobrá znalost AJ
  • Dobrá znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Práci na HPP
  • Práci pro renomovanou stabilní společnost
  • Dlouhodobá spolupráce
  • Kolektiv schopných a slušných lidí
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Nástup dle dohody
  • Místo pracoviště: Brno

Zveřejněno 12.09.2022

Pro našeho klienta, společnost zabývající se distribucí technických komponent hledáme vhodného kandidáta na pozici Prodejní technik.

Náplň práce:

  • Administrativní zabezpečení obchodních případů

Požadujeme:

  • Vzdělání na úrovni SŠ či Bc technického směru – strojní nebo elektro
  • Znalost anglického jazyka
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Vhodné také pro absolventy či studenty posledního ročníku

Nabízíme:

  • Přátelský kolektiv
  • Moderní pracovní prostředí
  • Možnost spolupráce na zkrácený úvazek

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.