předvýběr.cz

Pracovník skladu - Lutín

Zveřejněno 28.06.2021

Pro našeho klienta, dceřinou společnost mezinárodního koncernu, hledáme pro pracoviště v Lutíně u Olomouce - Pracovník skladu – Lutín.

Náplň práce

  • vychystávání hutního materiálu k odvozu
  • přijímání hutního materiálu na sklad

Požadujeme

  • odolnost vůči stresu
  • trestní bezúhonnost
  • ochota pracovat na směny (ranní, odpolední), sobota a neděle volná
  • výhodou – jeřábnický a VZV průkaz
  • výhodou – bydliště Olomouc, Lutín a okolí
  • vysoké pracovní nasazení, aktivní a samostatný přístup k práci, pečlivost

Nabízíme

  • profesní růst
  • kompletní zaškolení
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • jistotu a zázemí stabilní společnosti s mnohaletou tradicí v oboru
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • možnost platového růstu v závislosti na projevených dovednostech a schopnostech
  • příspěvek na důchodové pojištění
  • příspěvek na stravné
  • místo práce: Lutín u Olomouce
  • termín nástupu: ihned