předvýběr.cz

Projektant, přípravář staveb

Zveřejněno 23.06.2021

Pro našeho klienta, specialistu na hlubinné zakládání objektů, zajištění stavebních jam a další speciální práce v oblasti geotechniky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektant, přípravář staveb do Zlína.

Náplň práce

  • projekční práce
  • statické výpočty v problematice zakládání staveb
  • analýza projektových dokumentací a podkladů pro cenové nabídky
  • tvorba cenových nabídek
  • příprava staveb

Požadujeme

  • VŠ stavební (ČVUT, VUT, Vysoká škola báňská) specializace zakládání staveb výhodou
  • znalost německého nebo anglického jazyka výhodou nikoliv podmínkou
  • znalost práce s počítačem (Office, internet, Autocad)
  • znalost statických výpočetní programů, znalost MKP výhodou
  • samostatnost a flexibilitu
  • řidičský průkaz (sk. B)

Nabízíme

  • spolupráci na hlavní pracovní poměr
  • možnost profesního růstu i absolventům
  • odpovídající platové ohodnocení
  • práci v zavedené mezinárodní firmě
  • zaměstnanecké výhody
  • možnost seberealizace při řešení významných projektů a staveb
  • týmová práce v otevřeném a přátelském kolektivu
  • místo výkonu práce: Zlín