předvýběr.cz

Výkonný ředitel

Zveřejněno 17.06.2021

Pro našeho klienta, rychle rostoucí českou firmu v oblasti FMCG, hledáme vhodného kandidáta na pozici Výkonný ředitel.

Náplň práce

  • vybudování strategie pro další rozvoj firmy na tuzemském a evropském trhu
  • dohled nad chodem celé firmy – sklad, maloobchod (kamenný + online), velkoobchod, účetnictví, marketing
  • vedení týmu zaměstnanců (cca 20 – 30 lidí) – dohled nad odvedenou prací, motivace
  • zefektivněni procesu v rámci firmy
  • komunikace a udržování vztahů s klíčovými dodavateli a odběrateli
  • reporting majiteli

Očekáváme

  • vzdělání: VŠ
  • praxe: (na pozici, nebo v oboru): na obdobné pozici min 3 roky, obor FMCG / potraviny výhodou
  • jazyky: angličtina plynule, němčina výhodou
  • specifikace/dovednosti/charakter – jasné výsledky / zkušenost s budování firem, obzvlášť se:

1. schopností vést a motivovat lidi
2. samostatnost, pečlivost, schopnost plánovat dopředu a realizovat plány

Nabízíme

  • práci na IČO nebo HPP
  • mobil, notebook
  • auto i pro soukromé účely
  • stravenky, Multisport karta
  • flexibilní pracovní doba
  • občas možný home office
  • místo výkonu práce – Praha – Horní Počernice