předvýběr.cz

Account Manager

Zveřejněno 10.07.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na prodej krevních odběrových systémů a produktů určených k použití ve zdravotnictví, v laboratořích i v rámci celé oblasti Life-Science, hledáme kandidáta na pozici Account Manager.

Náplň práce

  • Rozvíjení a udržování vztahů se stávajícími partnery a to v oblasti krevních odběrových systémů, laboratorních produktů a přístrojů v transfuzní medicíně
  • Vyhledávání nových zákazníků a příležitostí
  • Budování dlouhodobých obchodních vztahů
  • Zodpovědnost za prodejní výsledky ve svěřeném regionu
  • Samostatné vedení obchodních jednání ve zdravotnických zařízeních, laboratořích
  • Příprava cenových nabídek
  • Monitoring konkurence, sledování vývoje trhu
  • Zpracování reportingů pro vedení společnosti
  • Účast na seminářích, kongresech a výstavách

Požadavky

  • Vzdělání na úrovni SŠ nebo VŠ, přírodovědný nebo zdravotnický směr výhodou
  • Orientace v odběrových systémech, laboratorních produktech a zkušenosti na obchodní pozici předností
  • Komunikační a prezentační dovednosti, aktivní a pozitivní přístup k práci, samostatnost, kreativní myšlení
  • Pečlivost, loajalita vůči společnosti
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Základní znalost PC, MS Outlook
  • Ochota cestovat v rámci daného prodejního území (cca 75 % pracovní doby) - západní Čechy, Praha, část východních Čech - kancelář Praha Vysočany
  • Časová flexibilita
  • Přátelský přístup ke kolektivu spolupracovníků
  • Trestní bezúhonnost

Nabídka

  • Práce na HPP v atraktivním oboru a ve stabilní společnosti
  • Motivující platové ohodnocení: fixní plat + provize
  • Řádné zaškolení
  • Prostor pro Váš osobní i profesní rozvoj
  • 5 týdnů dovolené
  • Auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook
  • Stravenky
  • Home office
  • Nástup dle dohody

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.