předvýběr.cz

Team Leader pro tým personálních konzultantů

Zveřejněno 14.05.2021

Jsme ryze česká personální společnost a na trhu působíme již 13. rokem. Momentálně hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Team Leader pro tým personálních konzultantek.

Jaká by byla Vaše náplň práce

  • Budete se věnovat našemu HR tým, který aktuálně čítá 20 personálních konzultantů. Rozdělovat úkoly, hodnotit kvalitu jejich práce, zajišťovat pravidelné školení, účastnit se výběrových řízení pro posílení/doplnění našeho týmu, zajišťovat zaškolení nových kolegů/kolegyň, kontrolovat docházku a připravovat potřebné dokumenty.
  • Budete se věnovat i hledání kandidátů pro naše klienty a spolupracovat s obchodními konzultanty.
  • Pravidelný reporting Managerovi personálních konzultantů.

Co od Vás očekáváme

  • Předchozí zkušenosti s náborem, zkušenost přímo z personální agentury podmínkou
  • Zkušenosti s vedením týmu lidí výhodou
  • Angličtinu na komunikativní úrovni (vedení telefonických pohovorů, psaní AJ reportů)
  • Český jazyk na úrovni rodilého mluvčího (slovem i písmem)
  • Dobrá znalost práce na PC – Outlook, interní systém (zaučíme)
  • Důslednost a pečlivý přístup k práci
  • Schopnost dotahovat věci dokonce

Co Vám můžeme nabídnout

  • Stabilní zaměstnání a práci, která dává smysl a má své výsledky (pomáháme obsazovat klientům pozice a kandidátům najít práci)
  • Práci na HPP
  • Plat dle zkušeností 35 – 40 000 Kč, bonusy
  • Notebook a mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Kvartální odměny při splnění nastavených targetů
  • Roční a měsíční motivační soutěže
  • 20 dní dovolené + 5 dní ,,ředitelského“ volna
  • 4 sickdays/1 rok
  • Firemní akce, které stojí za to
  • Firemní fotbálek a turnaje
  • Kanceláře v centru Prahy (nedaleko Náměstí Míru – výborná dostupnost MHD)

Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis a my Vám řekneme víc.