Mzdová účetní - implementace mzdového a personálního systému

Zveřejněno 28.04.2021

Pro našeho klienta, podnikajícího v oboru lesnické služby, lesní školky, zpracování dřeva, výroba dřevěného programu a dětských hřišť hledáme vhodného kandidáta na pozici Mzdová účetní - implementace mzdového a personálního systému.

Náplň práce

  • Implementace nového personálního a mzdového systému TARGET, přechod ze současného systému SAP
  • Převod dat mezi oběma systémy, kontrola správného zadání, nastavení funkčního systému pro zpracování mezd
  • Testování nového systému
  • Projekt zavádění nového systému je plánován pro rok 2021, od 1.1.2022 i práce mzdové účetní se zpracováním měsíčních mezd
  • Zadávání nových nástupů, personálních změn a ukončení pracovníků
  • Vedení mzdové agendy zaměstnanců (mzdové listy, ELDP, daňová prohlášení) a jejich osobní složky
  • Příprava pracovních smluv a dalších pracovněprávních dokumentů
  • Reporty pro vedoucí středisek (konec ZD, doby určité, průměrné platy, přehled čerpání dovolené, hodiny DPP a DPČ)
  • Spolupráce na provádění kontrol Finančního úřadu, Úřadu práce, Okresní správy sociálního zabezpečení, zdravotních pojišťoven

Požadujeme

  • Ukončené SŠ vzdělání
  • Znalost TARGET a SAP výhodou, není podmínkou
  • Znalost pracovněprávní, mzdové legislativy a personálních procesů
  • Komunikační schopnosti
  • Pečlivost a spolehlivost
  • Dobrá znalost MS Office – především Word a Excel
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Nástup dle dohody
  • Občasné cesty na další střediska firmy, zaučení v Českých Budějovicích
  • Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s možností prodloužení
  • Zázemí stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek k penzijnímu připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Místo výkonu práce: Havlíčkův Brod

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.