předvýběr.cz

Jateční řezník (pomocný řezník)

Zveřejněno 16.04.2021

Pro našeho klienta, jatka, rodinnou firmu s dlouho letou tradicí, hledáme kolegu/kolegyni na pozici Jateční řezník (pomocný řezník).

Náplň práce

  • vykrvování
  • povolování kůže z hlav
  • povolování kůže na nožinách před převěšením
  • povolování kůže na kýtách po převěšení
  • opracování konečníku
  • povolování kůže na hrudí před stažením
  • stahování kůže
  • vykolení
  • vyndání vnitřního loje
  • dělení hovězích půlek a čtvrcení za tepla i za studena
  • opracování hovězích a vepřových žaludků a střev

Požadujeme

  • pracovitost
  • spolehlivost
  • odborná manuální zručnost
  • vysoké pracovní nasazení
  • flexibilita
  • praxe výhodou

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • výkonnostní bonusy
  • karierní růst
  • svoz z nejbližšího okolí
  • slevy na výrobky
  • příjemný kolektiv
  • Místo výkonu práce - Blovice