předvýběr.cz

Servisní technik

Zveřejněno 28.01.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá prodejem a servisem elektroerozivních strojů hledáme do teamu servisních techniků nového kolegu, který chce pracovat s novými technologiemi a podílet se na montáži, instalaci a servisu strojů pro elektroerozivní obrábění u zákazníků.

Ideální kandidát má

  • minimálně SŠ technického směru (elektro, strojní)
  • znalosti elektrotechniky, mechaniky a základní znalost strojírenství
  • zájem o svůj rozvoj a chce se učit novinkám
  • chuť cestovat v rámci České republiky, je držitelem řidičského průkazu na osobní automobil a má řidičské zkušenosti
  • komunikační dovednosti a je schopen školit obsluhu strojů

Co budete dělat

  • v týmu několika kolegů se budete podílet na instalaci a uvedení strojů do provozu
  • v rámci uvedení stroje do provozu budete také školit obsluhu stroje
  • součástí vaší práce se stane i vyřizování požadavků na servis strojů ke spokojenosti zákazníka

Co Vám nabízíme

  • stabilní zaměstnání u největšího prodejce elektroerozívních strojů v Česku a na Slovensku
  • trvalý pracovní poměr se smlouvou na dobu neurčitou
  • kvalitní zaškolení a zvyšování kvalifikace
  • zajímavou práci
  • přátelský kolektiv
  • motivující ohodnocení dobré práce
  • místo výkonu práce - Provozovna Říčany + celá ČR
  • nástup ihned

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.