předvýběr.cz

Vrchní sestra/manažer ve stomatologické klinice

Zveřejněno 07.04.2021

Pro našeho klienta, silně se rozvíjející stomatologické kliniky v Praze hledáme vhodné kanditáty/tky do manažerské pozice Vrchní sestry, která bude součástí úzkého managementu společnosti.

Náplň práce

  • Sledování vytížeností ordinací
  • Motivace zdravotnického personálu k výkonům (lékaři a sestry)
  • Organizace, řízení a kontrolní činnost celého zdravotnického úseku
  • Koordinace komplexní zdravotnické péče
  • Vedení a kontrola dokumentace zdravotního úseku
  • Aktivní sledování pokynů a novinek ze stran úřadů (MZ, SUKL, UZIS, SUIB aj.)
  • Kontrola činnosti středního zdravotnického personálu (sestry)
  • Inventarizace materiálů
  • Definování a dohled nad správnými postupy zdravotnického personálu
  • Administrativní činnost spjatá se zdravotnickým provozem kliniky
  • HR agenda středního i vyššího zdravotnického personálu (nábor instrumentářek, sester, případně lékařů)

Požadujeme

Na pozici Vrchní sestry hledáme především manažera a lídra, který má rád výzvy a je zaměřený na výkon. Hledáme člověka s otevřenou myslí, který dokáže upozadit své ego a upřednostnit zájmy celé kliniky.

  • Vzdělání v oboru s osvědčením k výkonu zdravotnického povolání (zkušenost z oboru stomatologie výhodou)
  • VŠ vzdělání min. 1. stupně (výhodou)
  • Schopnost samostatné i týmové práce
  • Proklientské cítění
  • Komunikační dovednosti a reprezentativní vystupování
  • Flexibilitu a zodpovědnost
  • Pokročilé počítačové dovednosti – (kancelářské programy, interní zdravotnický systém aj.)
  • Pragmatické myšlení

Nabízíme

  • Práci ve stále se rozvíjející společnosti s jasnou vizí a strategií
  • Možnost podílet se na chodu a vedení společnosti
  • Zkušené, vstřícné a motivované kolegy a kolegyně
  • Příjemné pracovní prostředí v moderních prostorech
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zaměstnanecké benefity
  • Firemní notebook, mobilní telefon včetně neomezeného tarifu
  • Místo výkonu práce: Praha 8 - Karlín