předvýběr.cz

Obchodní referent pro prodej služeb v oblasti B2B

Zveřejněno 29.03.2021

Pro našeho klienta, společnost, která je prodejní on-line platformou pro firmy ze střední a východní Evropy působící v sektoru B2B, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní referent pro prodej služeb v oblasti B2B.

Náplň práce

  • Představení platformy novým a stávajícím zákazníkům po telefonu
  • Provedení zákaznické registrace a pomoc klientům uzavírat transakce
  • Prezentace a prodej produktů zalistovaných na platformě
  • Denní komunikace a on-line jednání s kolegy z Polska, Estonska a Litvy

Požadavky

  • Komunikativnost a příjemné vystupování
  • Pokročilá znalost angličtiny slovem i písmem
  • Používání on-line nástrojů
  • Praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok
  • Velkou výhodou je zkušenost z průmyslové oblasti (strojírenství, stavebnictví, elektro materiál, nářadí apod.)

Nabídka

  • Práce ve společnosti, která jde naproti digitálnímu obchodování mezi firmami zejména v průmyslové oblasti
  • Práce v prostředí, kde si vážíme týmové práce a zároveň dokážeme ocenit přínos jednotlivce
  • Práce na plný/zkrácený úvazek
  • Možnost práce na HPP (smlouva na dobu neurčitou) /spolupráce na IČO
  • Velmi zajímavé platové ohodnocení (fix + prémie)
  • Benefity: Mobil, notebook, 5 týdnů dovolené, občasná práce z domova, individuální rozvržení pracovní doby, zahraniční pracovní cesty, vzdělávací kurzy a školení, dog-friendly office
  • Místo výkonu práce: Zlín