předvýběr.cz

Optometrista/ka

Zveřejněno 26.08.2020

Pro našeho klienta, společnost s více než 25 letou praxí, která buduje síť optik po celé České republice, hledáme v současné době vhodné kandidáty na pozici Optometrista/ka.

Náplň práce

  • Objektivní a subjektivní stanovení kvality zrakové funkce zákazníka, určení korekčních hodnot
  • Vyšetření v oblasti předního segmentu oka pro potřeby korekce refrakčních vad
  • Aplikace kontaktních čoček, poučení a zaškolení zákazníka, provádění následných kontrol
  • Poradenská činnost v oblasti refrakčních vad
  • Prodej brýlí, kontaktních čoček a dalších pomůcek
  • Administrativní agenda

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání, případně adekvátní vzdělání v tomto oboru
  • Pečlivost, komunikativnost, příjemné vystupování, zodpovědnost
  • Chuť učit se novým věcem
  • Profesionální přístup k zákazníkům
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Práce ve v dynamické společnosti
  • Práci na hlavní nebo zkrácený úvazek
  • Služební vůz, služební telefon i k soukromým účelům
  • Stravenky
  • Zajímavé platové ohodnocení, pravidelné měsíční odměny dle výsledků provozoven, roční odměna až do výše 13. platu
  • Příspěvky na vzdělávací kurzy při sbírání kreditů. Pravidelné dvoudenní školení dvakrát do roka placené zaměstnavatelem.
  • Nástup dohodou
  • Místo výkonu práce: Lysá nad Labem