předvýběr.cz

Autoelektrikář / Automechanik

Zveřejněno 23.03.2021

Pro našeho klienta, autorizovaný servis, hledáme nového kolegu na pozici Autoelekrikáře a Automechanika.

Požadujeme

  • Vyučení v oboru
  • Praxi na pozici autoelektrikáře nebo automechanika
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
  • Čistý trestní rejstřík
  • Spolehlivost, samostatnost

Náplň práce

  • Mechanické nebo elektrické opravy
  • Práce s diagnostikou
  • Ochota pracovat ve dvousměnném provoze - ranní, odpolední

Nabízíme

  • Mzdu 30-50 000 Kč
  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • Místo výkonu práce Praha 9 – Horní Počernice