předvýběr.cz

Účetní - hlavní, majetková a finanční

Zveřejněno 19.03.2021

Pro našeho klienta, společnost, která je jedním z největších dodavatelů energií na českém trhu, hledáme vhodné kandidáty/tky na pozici účetní - hlavní, majetková či finanční.

Náplň práce

  • Samostatné účtování dokladů - faktury, banky, interní doklady apod.
  • Uvítáme hlavní účetní, ale i samostatnou účetní a majetkovou účetní
  • Inventarizace svěřených účtů, dohadné položky, časové rozlišení, majetek
  • Měsíční závěrkové operace v rámci svěřené účetní agendy
  • Spolupráce na roční závěrce, auditu, zpracování daní
  • Aktivní řešení dalších úkolů s účetnictvím souvisejících
  • Spolupráce s oddělením controllingu a ostatními týmy ve společnosti

Požadujeme

  • Zkušenosti s finančním účetnictvím, ideálně z auditované společnosti, výhodou v zemědělském odvětví
  • Analytické myšlení a logický náhled na účetnictví
  • Chuť proniknout do tajů finančního controllingu
  • Rozšiřovat své znalosti finančního účetnictví
  • Uživatelsky práci na PC, zejména MS Excel - vzorce, filtry, základní kontingenční tabulky

Nabízíme

  • Práci plnou rychlých výzev a zkušené profíky v týmu
  • Interní i externí tréninky v oboru
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky v hodnotě 120 Kč za den
  • Měsíční příspěvek na zážitky všeho druhu, relaxaci, dovolenou, kurzy nebo třeba penzijní spoření – vybírat si budete ze široké nabídky v systému cafeterie
  • MultiSport kartu – můžete ji dostat i pro rodinu nebo kamarády
  • Zaměstnanecký tarif na elektřinu a plyn pro celkem 6 odběrných míst
  • Možnost využít firemní kavárnu, kde načerpáte energii – koupit si tady můžete čerstvé svačiny a firmou dotované zdravé mlsání
  • Práce v moderní kanceláři na Praze 1 (Nové Město)
  • Každý rok den volna na dobrovolnické aktivity
  • Nástup možný dle dohody