předvýběr.cz

Technická podpora

Zveřejněno 16.03.2021

Pro našeho klienta, společnost, která je jedním z největších světových dodavatelů technologií pro potravinářský, nápojový a farmaceutický průmysl hledáme vhodné kandidáty na pozici Technická podpora.

Náplň práce

  • Zajištění (dohled nad termíny a vlastní realizace) pravidelné údržby, revizí a ostatních smluvně-vázaných servisních činností
  • Komunikace se zákazníky za účelem realizace servisních zakázek
  • Řešení zákaznických reklamací
  • Komunikace s technickou podporou výrobních závodů
  • Tvorba nabídek malých servisních zakázek

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání v technické oblasti
  • Předchozí zkušenost v servisu technických zařízení vítána
  • Velmi dobrá orientace v technické dokumentaci
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Samostatnost v řešení úkolů, proaktivní přístup
  • Schopnost pracovat v časovém presu, spolehlivost, smysl pro zodpovědnost
  • Středně pokročilá angličtina – minimum B1
  • Znalost ERP systému – Axapta - výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B - výhodou

Nabízíme

  • Práci v úspěšné mezinárodní společnosti
  • Přístup k nejnovějším technologiím v oblasti průmyslového chlazení
  • Zajímavou a náročnou technickou pozici pro kreativní a proaktivní lidi
  • Profesní rozvoj a vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity
  • Flexibilní pracovní dobu v kombinaci s home office
  • Místo výkonu práce - Praha 3 – Žizkov