předvýběr.cz

Rozpočtář ZTI, ÚT/ Obchodně - technický referent

Zveřejněno 12.03.2021

Pro našeho klienta, společnost specializující se na technická zařízení budov a dodávku vzduchotechniky a chladící techniky, topení a ZTI pro různé typy budov (administrativní a obchodní centra, letiště, nemocnice, kulturní domy a restaurace), hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Rozpočtář.

Vaše náplň práce

  • tvorba rozpočtů
  • zodpovědnost za kompletní zpracování nabídek v oblasti ZTI, ÚT
  • komunikace s dodavateli, subdodavateli a zákazníky
  • spolupráce s ostatními divizemi společnosti

Očekáváme

  • SŠ/VŠ vzdělání (technického směru)
  • znalost oboru ZTI, ÚT
  • ekonomické a obchodní myšlení
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • pečlivost, ochota se nadále vzdělávat
  • znalost AJ výhodou
  • samostatnost, komunikativní schopnosti

Nabízíme

  • práce ve stabilní a silné společnosti
  • platové ohodnocení dle získané praxe a zkušenosti (30 – 50 000 Kč)
  • prémie ze zisku s vazbou na plnění zisku společnosti
  • profesní růst
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na stravné
  • příspěvek dětem na tábory
  • příspěvek za dárcovství krve
  • podporu sportovních aktivit
  • jazykové kurzy
  • firemní akce (sportovní, společenské)
  • kanceláře: Brno - Slatina