předvýběr.cz

Skladník/Řidič VZV - Kutná Hora

Zveřejněno 10.03.2021

Pro našeho klienta, společnost, která již 20 let poskytuje komplexní řešení od materiálových a dodavatelských zdrojů, skladování a logistiky s přidanou hodnotou přes optimalizaci dopravy a dodavatelského řetězce, hledáme vhodného kandidáta na pozici Skladník/Řidič VZV.

Náplň práce

  • Obsluha moderní a pravidelně servisovanou manipulační technikou (VZV)
  • Inventury zboží
  • Práce se skenerem

Požadujeme

  • Fyzická zdatnost
  • Odpovědnost ke svěřeným úkolům
  • Spolehlivost a časová flexibilita
  • Praxe na podobné pozici (výhodou)
  • Řidičský průkaz na VZV (výhodou)
  • Práce na směnný provoz
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Mobilní tarify za velmi výhodné ceny
  • Cafeterii
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Skvělé nadřízené, se kterými se vždycky domluvíte
  • Prémii za doporučení nového zaměstnance 10 000,– Kč
  • Doklady na vysokozdvižný vozík/manup vám umíme zajistit
  • Místo výkonu práce – Kutná Hora