předvýběr.cz

Servisní technik bazénového příslušenství

Zveřejněno 03.03.2021

Pro našeho klienta, českou společnost se zahraniční majetkovou účastí zabývající se dovozem a velkoobchodem bazénového příslušenství s 25-letou tradicí na českém a slovenském trhu hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisní technik bazénového příslušenství.

Náplň práce

  • Záruční a pozáruční servis bazénové technologie v sídle firmy
  • Posuzování reklamací u bazénové technologie (elektromotory čerpadel, bazénové vysavače, osvětlovací technika atd.)
  • Komunikace se zákazníkem

Požadujeme

  • SŠ vzdělání (vyučení) ideálně v oboru elektro
  • Vyhláška 50/1978 sb. minimálně § 5 (výhodou, ne podmínkou)
  • Praxe a zkušenosti s opravami elektromotorů čerpadel (výhodou)
  • Znalost anglického jazyka pro komunikaci po telefonu a emailu (výhodou, ne podmínkou)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Čistý rejstřík trestů
  • Pro-zákaznický přístup, ochota
  • Loajalita

Nabízíme

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • 5 týdnů dovolená
  • Dobré platové ohodnocení
  • Pracovní doba v rozsahu po-pá, 8 hodin denně
  • Místo výkonu práce v sídle společnosti v Doubravici (Praha-východ), exit 10/11 D1