předvýběr.cz

Disponent leteckých zásilek

Zveřejněno 02.03.2021

Pro našeho klienta, společnost která více než 20 let zajišťuje přepravu zásilek všech velikostí lodí, letadlem či kamionem, hledáme vhodného kandidáta na pozici Disponent leteckých zásilek.

Náplň práce

  • běžná kancelářská agenda spojená s leteckou přepravou zásilek
  • e-mailová a telefonní komunikace s klienty a partnery po celém světě
  • pravidelná komunikace v angličtině (především písemně)
  • koordinace a monitorování zásilek
  • tvorba nabídek a ověřování přepravních řešení

Požadujeme

  • minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • angličtinu na úrovni B2 - využití v psané i mluvené formě
  • proaktivní přístup
  • pečlivost při práci s dokumenty
  • dobré komunikační schopnosti, spolehlivost, samostatnost
  • zájem učit se a řešit nové věci a smysl pro týmovou práci
  • praxe v oboru mezinárodní přepravy či obchodu - výhodou

Nabízíme

  • dynamickou a zajímavou práci ve stabilní, české firmě
  • příjemné pracovní prostředí v menším kolektivu ve vile na Letné
  • možnost profesního vzdělávání v rámci firmy, případně profesní postup
  • pracovní ohodnocení a bonusy za kvalitně odvedenou práci
  • zaškolení do problematiky mezinárodní přepravy pro zájemce mimo obor
  • nástup možný ihned
  • místo výkonu práce - Hradčany