předvýběr.cz

Online podpora

Zveřejněno 02.03.2021

Pro našeho klienta, společnost, která obcím a městům nabízí, z dlouholetých zkušeností, služby v rámci odborného poradenství a dodávek produktů v rámci jejich odpadového hospodářství, hledáme kolegu do týmu online podpory.

Požadujeme

  • ukončené, minimálně, středoškolské vzdělání
  • samostatnost, zodpovědnost, systematičnost
  • znalosti nastavení Wi-Fi a firewall
  • orientaci v hardwaru (tablety, terminály a tiskárny)
  • kultivovaný slovní a písemný projev

Náplň práce

  • příjem, zpracování a klasifikace požadavků od regionálních manažerů a obcí (telefonicky, prostřednictvím ServiceDesku)
  • technická podpora obcím v rámci ČR (příprava instalace, školení uživatelů, reklamace hardwaru, řešení technických problémů softwaru apod.)
  • vedení technické dokumentace jednotlivých obcí
  • koordinace externího dodavatele při součinnosti řešení technických problémů
  • údržba znalostní databáze IS a hardwaru (manuály, tipy apod.)
  • práce s databází (export a import) a datová úprava v Excelu nebo CSV
  • aktivní práce s terminály, tiskárnami, tablety a Wi-Fi
  • příprava předávacích protokolů, monitoring dostupnosti
  • práce v IS a řešení operativních požadavků
  • součinnost při plnění SLA, změna priorit a zakládání major incidentů

Některý z předchozích bodů je ti cizí? Nevadí! Se vším ti rádi pomůžeme, stačí pokud máš zájem a chuť učit se novým věcem.

Nabízíme

  • flexibilní pracovní dobu
  • „sick days“
  • placené volno po dobu povánočního období a Silvestra
  • individuálně dny dovolené navíc
  • teambuildingy
  • Multisport kartu
  • tréninky, vzdělávání a školení
  • kreativní práci v dynamickém a moderním prostředí
  • mobilní telefon s neomezeným EU paušálem
  • výkonný notebook i pro soukromé účely
  • zvýhodněné ceny firemních produktů
  • pracoviště Brno