předvýběr.cz

Obsluha dřevoobráběcích strojů

Zveřejněno 01.03.2021

Pro našeho klienta, společnost s 25 letou tradicí, patřící v ČR mezi přední prodejce a dodavatele interiérových i vchodových dveří, zárubní a kování, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obsluha dřevoobráběcích strojů.

Náplň práce

  • přesné nastavení dřevoobráběcího stroje na parametry výroby, dávkování lepidla aj. a jeho obsluha (stroje k obrábění dřeva – pily, frézky, olepovací stroje včetně softformingových, formátovací pily, dvoustranné formátovací stroje, aj.)
  • průběžná a preventivní údržba strojního zařízení
  • dohled nad kvalitou výroby

Požadujeme

  • vyučení v technickém oboru (strojírenství/elektrotechnika/truhlářské obory)
  • základní znalost automatizovaného provozu
  • pečlivost, zodpovědnost a vysoké pracovní nasazení
  • ochota pracovat v pracovní dny v jednosměnném provozu 40h týdně (6:00 – 14:30, přestávka 11:00-11:30)

Nabízíme

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • motivující mzdové ohodnocení a pololetní odměny
  • zajímavou práci v prostředí české stabilní a prosperující firmy
  • odborné firemní vzdělávání
  • nárok na 80,- Kč stravenku za odpracovanou směnu s příspěvkem zaměstnavatele ve výši 44,- Kč (55%)
  • zaměstnaneckou slevu na dveře a zárubně
  • místo výkonu práce: Tučapy, okres Vyškov