Zavoláme Vám

Sečtěte a zaokrouhlete (35.8 + 3.1) *

Pošlete nám své číslo a my Vám zavoláme zpět.

Zavoláme Vám

Sečtěte a zaokrouhlete (4.9 + 49.6) *

Pošlete nám své číslo a my Vám zavoláme zpět.

+420 246 086 014

Sečtěte a zaokrouhlete (4.5 + 39.5) *

Nacházíte se zde: Úvod » Inzerované pozice » Analytik

Analytik

Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na vývoj produktu ArcEkIS a implementaci systému u zákazníků a poskytuje stávajícím zákazníkům podporu systému dle supportních smluv, hledáme vhodné kandidáty na pozici Analytik.


Naši aplikaci používají největší společnosti poskytující financování použité, ale i nové dopravní techniky v ČR, budete tak mít možnost spolupracovat na vývoji aplikace pro tyto subjekty.

Popis práce (pracovní náplň)

Hlavní pracovní náplní je vývoj naší pilotní ERP aplikace ArcEkIS v prostředí .NET. Jedná se o tvorbu realizačních studií pro nová řešení, dílčích analýz menších programových úprav jak pro potřeby programování (tvorba datového návrhu, návrh designu …), tak pro potřeby definice zadání pro klienta a definici rozsahu díla ve smluvních vztazích. Dále pak tvorba parametrizací k programovaným úlohám, podpora zákazníka při řešení chyb a předání řešení nebo opravy klientovi. Dle zaměření uchazeče je možné pracovat v oblastech: účetnictví, obchodní úlohy (úvěry, leasing, faktoring, sázení, banka), nebo v technických úlohách (práva, zabezpečení). K práci patří častá komunikace s IT oddělením klientů, řešení jejich problémů s naší aplikací a také občasný osobní kontakt (cestování po celé ČR).

Požadujeme

 • analytické znalosti v oblasti účetnictví nebo obchodu se zaměřením na finanční služby (bankovní služby, leasing, faktoring, sázení) nebo znalosti programování, databází a dotazování pomocí jazyka SQL, OLAP nástrojů
 • zkušenosti v oblasti tvorby analýz
 • komunikativnost
 • odpovědnost a samostatnost
 • časovou flexibilitu
 • základní znalost AJ - umět číst text / manuál / návod
 • řidičský průkaz skupiny B


Nabízíme

 • po zaškolení velmi dobré ohodnocení
 • přístup k novým technologiím Microsoft, Linux, ...
 • pružnou pracovní dobu
 • možnost profesního i osobního rozvoje
 • práce z domova
 • platové ohodnocení 40 – 100000 Kč dle zkušeností
 • místo výkonu práce: Praha 10Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Kontakt:
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Zaujala Vás nabídka?

Zašlete nám svůj životopis

 

Nebo nám zašlete Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Prosím, pokud chcete zrušit váš souhlas o uchovávání vašich údajů, tak nám tuto informaci sdělte písemně na adrese predvyber@predvyber.cz.

 

Zpět na přehled pozic

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Na Kozačce 1289/7, 120 00 Praha 2 - Vinohrady.
IČ 28254104, DIČ CZ28254104
OR v Praze, sp. zn. C 125597

Pracovní doba:
Po – Čt 9.00 – 17.00 hod. a Pá 9.00 – 15.00 hod.

Kontaktní údaje
predvyber@predvyber.cz

Mapa

Nahoru