předvýběr.cz

Obchodník pro B2B

Zveřejněno 22.02.2021

Pro našeho klienta, společnost, která působí již 65 let na evropském trhu a je evropskou jedničkou v B2B zásilkovém obchodě s obalovými materiály, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodník pro B2B.

Náplň práce

  • Samostatné vyhledávání nových a významných zákazníků
  • Osobní jednání se zákazníky - 4 dny v terénu, oblast Čechy
  • Zpracování poptávek, nabídek a objednávek
  • Poradenská činnost v oblasti obalových materiálů
  • Sledování stavu jednotlivých zakázek
  • Vyřízení reklamací, stížností, zajištění celkové spokojenosti zákazníka
  • Vyřízení fakturací
  • Řešení mimo katalogových objednávek
  • Samostatné hledání a jednání s dodavateli pro realizaci zakázkové výroby
  • Plnění požadavků v oblasti BOZP, PO a ISM

Požadavky

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Výborné obchodní a komunikační dovednosti, logické uvažování
  • Schopnost navázat a budovat vztahy se stávajícími a novými zákazníky/dodavateli
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (použití na denní bázi)
  • Znalost programů Microsoft office (Excel, Word, Powerpoint)
  • Příjemné a reprezentativní vystupování při písemné i osobní komunikaci (plynulá komunikace v češtině)
  • Zodpovědný přístup k práci
  • Výborné organizační schopnosti, orientace na dosahování stanovených cílů
  • Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

Nabízíme

  • Zaškolení
  • 13. plat
  • 20 dní dovolené + 5 dnů na zotavenou
  • Práce na plný úvazek
  • 2 sick days
  • 1 x týdně zdravá snídaně
  • Příspěvek na stravování
  • Týmové akce
  • Multi sport karta
  • Služební vůz, mobilní telefon, notebook
  • Místo výkonu práce: Nupaky (Praha - Východ), 4 dny v terénu ( oblast Čechy)
  • Nástup od 1/4/2021