předvýběr.cz

Specialista nákupu / Produktový manager

Zveřejněno 22.02.2021

Pro našeho klienta, společnost, která provozuje jeden z největších e-shopů s kávou v ČR, hledáme vhodného kandidáta na pozici Specialista nákupu/produktový manažer.

Požadavky

  • Ukončené SŠ vzdělání s maturitou
  • Výborná znalost práce s PC (MS Office – zejména Excel)
  • AJ na komunikativní úrovni (pro komunikaci se zahraničními dodavateli)
  • Obchodní a analytické myšlení
  • Velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Schopnost pracovat samostatně a proaktivně
  • Zkušenost s e-commerce je výhodou
  • Orientace v oblasti kávy a produktů s ní souvisejících je výhodou

Náplň práce

  • Nákup zboží a výběr vhodného dodavatele (cena, spolehlivost, rychlost a kvalita)
  • Aktivní vyhledávání nových dodavatelů a vyjednávání nákupních cen
  • Zajištění přepravy pro objednané zboží
  • Zodpovědnost za výši skladových zásob a její optimalizaci
  • Kontrola a evidence přijatých faktur
  • Řešení reklamací a vad u dodaného zboží s dodavateli
  • Monitorování vývoje trhu, konkurence a nových příležitostí
  • Příprava podkladů pro zalistování nových produktů
  • Zajištění vnitrofiremního zásobování mezi skladem, prodejnou a pražírnou
  • Nákup majetku a spotřebního materiálu

Nabídka

  • Práce na HPP, plný úvazek
  • Zázemí stabilní a rychle rostoucí firmy
  • Možnost kariérního růstu na pozici produktového manažera (komplexní správa produktového portfolia s přesahem do obchodu a marketingu)
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost občasného Home office po zkušební době
  • Platové ohodnocení po zkušební době 45 – 60 000 Kč
  • Benefity: mobil, notebook, stravenky v hodnotě 1 470 Kč/měsíc, velmi výrazné zaměstnanecké slevy na firemní produkty, vzdělávací kurzy a školení, firemní akce, dog-friendly office, účast na zahraničních konferencích
  • Mladý a přátelský kolektiv
  • Kancelář: Praha 7 – Letná
  • Nástup možný ihned