předvýběr.cz

Personal assistant to CEO

Zveřejněno 10.02.2021

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá poradenstvím v oblasti komerčních nemovitostí a pozemků pro komerční development, hledáme vhodné kandidáty na pozici Personal assistant to CEO.

Náplň práce

  • asistence CEO s organizací práce a plnění nahodilých i rutinních úkolů
  • komunikace s klienty a partnery, příprava dopisů, emailů, dokumentů, nabídek a zabezpečení zpětné vazby
  • plánování a organizování pracovních, případně soukromých cest
  • pomoc s pracovními i osobními potřebami CEO
  • příprava agendy a účast na obchodních jednáních, zápis během jednání a příprava výstupů
  • práce s CRM systémem, zakládání nových obchodních případů a průběžná aktualizace
  • zpracování konkrétních zadání
  • aktivní správa osobního profilu CEO na LinkedIn a komunikace jeho jménem
  • zařizování pracovních i osobních pochůzek
  • komunikace v anglickém jazyce slovem i písmem součástí každodenní práce

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • Praxe na pozici osobní asistentky
  • Anglicky jazyk slovem i písmem na vynikající úrovni
  • Samostatnost, zodpovědnost, schopnost vypořádat se s nečekanými úkoly, multitasking

Nabízíme

  • práci na HPP
  • mobil, PC
  • stravenky, multisport karta, jazykové kurzy
  • 5 dní sickday
  • Příjemné pracovní prostředí v kancelářích na Praze 3