předvýběr.cz

Obchodní zástupce pro prodej IT komponentů

Zveřejněno 02.02.2021

Pro našeho klienta, společnost, která je předním distributorem techniky se sídlem ve Švýcarsku, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní zástupce pro prodej IT komponentů.

Náplň práce

  • Převzetí a komunikace stávajících zákazníků, získávání nových pro prodej IT komponentů v oblasti přenosu internetového signálu pro domácnosti
  • Sledování trhu a konkurence v oblasti IT techniky
  • Jednání s velkoobchodními partnery
  • Technické poradenství, návrhy řešení
  • Příprava ceníků, nabídek, kalkulace zakázek, vyjednávání podmínek se zákazníkem
  • Spolupráce s techniky a ostatními členy týmu
  • Komunikace se zahraničními dodavateli

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně se zaměřením na elektrotechniku
  • Předchozí praxe na obdobné pozici, prodejní dovednosti a chuť do obchodování
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • Znalost anglického jazyka pro e-mailovou a telefonickou komunikaci
  • Analytické myšlení
  • Spolehlivost, pečlivost a samostatný přístup k práci
  • ŘP sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

  • Práce ve stabilní společnosti
  • Plat po zapracování 40 -50 000 Kč (fixní plat + měsíční provize)
  • Notebook, telefon
  • Auto i k soukromým účelům
  • Firemní akce
  • Nástup dohodou
  • Působnost: ČR, kanceláře Praha 10