předvýběr.cz

PR specialist(k)a Centra architektury a městského plánování

Zveřejněno 27.01.2021

Pro našeho klienta, státní instituci, která se zabývá architekturou, urbanismem, rozvojem, tvorbou a správou města, hledáme vhodného kandidáta na pozici PR specialist(k)y pro projekt, který má cíl zlepšit veřejnou diskuzi o rozvoji Prahy.

Náplň práce

  • komunikace a propagace projektu, jeho programu, témat z oblasti architektury, městského plánování a rozvoje Prahy
  • zpracování komunikačních kampaní k jednotlivým projektům (výstavy, doprovodný program, talkshow, podcast a další)
  • komunikace s médii a veřejností
  • kreativní kampaně s cílem propagace projektu, programu, i samotného rozvoje Prahy
  • organizace tiskových konferencí, PR eventů a dalších aktivit

Požadavky

  • vysokoškolské vzdělání
  • zkušenost s PR a komunikací minimálně 3 roky
  • výbornou znalost českého jazyka slovem i písmem
  • dobrou znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • zkušenost s reklamními kampaněmi a inzercí
  • kvalitní medialist, lifestylová a zahraniční média výhodou
  • vynikající komunikační a prezentační dovednosti
  • vztah k architektuře, urbanismu, městskému plánování a regionálnímu rozvoji
  • iniciativní, kreativní, flexibilní, proaktivní a spolehlivý
  • dobrá orientace v mediálním prostředí

Nabízíme

  • prostor pro vlastní iniciativu
  • přátelský a motivovaný kolektiv
  • atraktivní pracovní prostředí
  • práci na plný úvazek či jinou formu spolupráce
  • 5 týdnů dovolené, 5 plně hrazených sickdays, stravenky, služební počítač a telefon, školení
  • Místo výkonu práce: Praha – Karlovo náměstí