předvýběr.cz

Administrativní referent/ka dopravy v oblasti zemědělství

Zveřejněno 21.01.2021

Pro našeho klienta, stabilní obchodní společnost, která podniká v oblasti zemědělské rostlinné výroby a na trhu působí již 28 let, hledáme vhodného kandidáta na pozici Administrativní referent/ka dopravy v oblasti zemědělství.

Náplň práce

  • Realizace obchodního případu a jeho administrativní zpracovaní
  • Komunikace s dopravci, dodavateli a odběrateli
  • Administrativní zpracování dopravy
  • Správa dokumentů
  • Fakturace
  • Zpracování běžné emailové korespondence
  • Zabezpečení dopravy zboží
  • Vedení skladového hospodářství
  • Řešení reklamací

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v odboru ekonomika, management nebo obchod
  • Organizační schopnosti
  • Odolnost vůči stresu
  • Časová flexibilita
  • Znalost Excel, Word na uživatelské úrovni
  • Řidičský průkaz skupiny „B“
  • Zájem o dlouhodobou spolupráci
  • Týmový hráč
  • Nástup ihned/dohodou
  • Praxe ve fakturaci a oblasti zemědělství výhodou (na pozici nebo v oboru)
  • AJ/NJ na komunikativní úrovni
  • Příjemné vystupování a komunikace

Nabízíme

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Benefity - stravenky, narozeninový poukaz, narozeninové/sváteční volno, výkonnostní odměny, teambuildingy, po zapracování další benefity
  • Místo výkonu práce: Praha 1

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou