předvýběr.cz

Vývojový pracovník - senior scientist

Zveřejněno 20.01.2021

Pro našeho klienta, společnost, která se věnuje kontraktnímu výzkumu a vývoji v oblasti organické syntézy a analytické chemie, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Vývojový pracovník - senior scientist.

Popis pozice

  • Řízení tým pracovníků,
  • Vedení práce na výzkumných projektech.
  • Vedení dokumentaci související s projektem, vytváření reportů a jednání se zákazníky.
  • Spolupráce s oddělením analytické chemie.
  • Podílení se na laboratorní vývojové činnosti, optimalizaci syntéz a na převodu laboratorních postupů do poloprovozního měřítka

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru organické chemie případně technologie a chemického inženýrství
  • Titul PhD výhodou
  • Praxe v oblasti organické syntézy
  • Organizační schopnosti, komunikativnost, smysl pro týmovou práci
  • Znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • Vytrvalost, spolehlivost, samostatnost

Nabízíme

  • Práci v perspektivní firmě v příjemném kolektivu
  • Zajímavou práci v atraktivním oboru
  • Dobré platové ohodnocení
  • Stravenky
  • Místo výkonu práce: Brno