předvýběr.cz

IT SPECIALISTA, IT PODPORA - Praha

Zveřejněno 14.01.2021

Pro našeho klienta, který je největším světovým distributorem produktů zdravotní péče a služeb pro praxe zubařů a praktických lékařů hledáme nového kolegu na pozici IT specialista, IT podpora.

Náplň práce

  • instalace a správa IT hardwaru
  • podpora lokálních uživatelů na pobočkách v Praze a Brně i mimo ně
  • edukace kolegů ve využívání IT nástrojů a technologií
  • spolupráce s mezinárodním IT týmem
  • správa mobilních telefonů, tabletů a komunikace s poskytovateli IT služeb
  • správa a údržba ERP softwaru – aktualizace, nastavování přístupových oprávnění, komunikace s dodavatelem
  • spolupráce na evropských IT projektech

Požadujeme

  • obecné IT znalosti
  • angličtina na komunikativní úrovni
  • znalost MS produktů
  • odpovědnost za správné a včasné vyřešení problémů, umění dotahovat rozdělanou práci
  • pečlivost a samostatné myšlení, schopnost zorganizovat si práci a dodržovat dohodnuté priority a termíny
  • jste komunikativní a umíte jednat i s netechnicky založenými lidmi
  • máte positivní přístup k práci i lidem

Nabízíme

  • stabilní místo ve velké nadnárodní společnosti.
  • hlavní pracovní poměr
  • rozšíření znalostí v rámci evropského IT týmu
  • a něco navíc: placené volno na vaše narozeniny
  • 25 dní dovolené
  • mobilní telefon
  • notebook
  • zajímavé slevy na firemní produkty
  • firemní akce, stravenky
  • extra bonusy při svatbě nebo narození dítěte
  • nápoje na pracovišti zdarma (káva, čaj, voda)
  • místo výkonu práce: Praha - Strašnice

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.