předvýběr.cz

Autoelektrikář

Zveřejněno 25.08.2020

Pro našeho klienta, výrobce automobilů, hledáme vhodné kandidáty na pozici autoelektrikáře.

Náplň práce

  • Montovat a demontovat různé elektrické díly
  • Diagnostikovat a identifikovat závady (vadné díly, montážní chyby)
  • Vykonávat repasní opravy
  • Ověřovat funkční elektrické díly pomocí diagnostických a měřících přístrojů
  • Provádět diagnostiku vozu
  • Demontovat interiérové a exteriérové díly vozu
  • Analyzovat poškození elektrické instalace
  • Provádět výměnu svorkovnice

Požadujeme

  • Vzdělání – min. vyučen v oboru autoelektrikář, autoelektronik, autotronik, mechanik elektronik nebo v příbuzných oborech
  • Praxe v autoelektronice vozidel výhodou, ne podmínkou
  • ŘP sk. B výhodou

Nabízíme

  • Náborový příspěvek 12 000 Kč
  • Roční bonus
  • 13. Plat
  • Dotované ubytování od 1.800 Kč měsíčně
  • Bezúročné zápůjčky na bydlení až 550.000 Kč
  • Příspěvek na penzijní spoření 1300 Kč/měsíc
  • Dotované stravování
  • Zajištěnou dopravu na všechny směny ze směru Tanvald, Český Dub, Jičín, Vlkov nad Lesy, Dlouhopolsko, Lysá nad Labem, Roudnice nad Labem
  • Důkladné proškolení při nástupu do zaměstnání
  • Výhodný pronájem nebo nákup vozu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na rekreace/firemní rekreační zařízení
  • Preventivní zdravotní programy, rehabilitace, očkování, lázně
  • Potřebné kurzy a rekvalifikaci zdarma a možnost profesního růstu