předvýběr.cz

Servisní technik AGV systémů

Zveřejněno 12.01.2021

Pro našeho klienta, společnost, která se primárně zabývá průmyslovou automatizací, vývojem a implementací vlastních AGV systémů, technologickými a procesními inovacemi, hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisní technik AGV systémů.

Náplň práce

  • Servis a dohled nad automatickými logistickými zařízeními u renomovaných klientů
  • Preventivní údržba, ad-hoc servisní zásahy, podpora při implementaci nových zařízení u klientů

Požadujeme

  • Min. vyučení v technickém oboru
  • Práce je vhodná také pro čerstvé absolventy
  • Bezúhonnost (čistý rejstřík trestů)
  • Řidičské oprávnění sk. B
  • Ochotu pracovat na směny
  • Vyhlášku č.50/1978 Sb. (odborná způsobilost v elektrotechnice)
  • Znalost AJ, NJ výhodou

Velkou výhodou je

  • Dobrá orientace v oboru elektro a servis nebo aktivní zájem o tyto obory
  • Časová flexibilita
  • Zájem o moderní technologie

Nabízíme

  • Za dobře odvedenou práci spravedlivé ohodnocení, které máte vždy včas na účtu
  • Zaškolení a prostor stále se učit novým věcem (průběžná školení)
  • Inspirativní prostředí stabilní společnosti a přátelského kolektivu
  • Každý zaměstnanec se podílí na rozvoji společnosti
  • Nástup IHNED/dle dohody
  • Benefity (stravenky, placené přesčasy, příspěvek na penzijní připojištění, zahraniční pracovní cesty, nástupní bonus po zkušební době)
  • Místo výkonu: Mladá Boleslav