předvýběr.cz

Operátor výroby - Brno

Zveřejněno 08.01.2021

Pro našeho klienta, společnost, která je výrobcem zařízení pro potravinářství a gastro provozy po celém světě, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Operátor výroby.

Náplň práce

  • Výroba zařízení pro úpravu a výdej nápojů pro průmyslové i domácí použití
  • Práce v dvousměnném (výjimečně třísměnném) provozu, pondělí - pátek

Požadujeme

  • Manuální zručnost a fyzickou zdatnost
  • Zkušenost s prací ve výrobě – výhodou
  • Zájem o dlouhodobou spolupráci
  • Zodpovědnost a týmový přístup k práci

Nabízíme

  • 1-2 týdny zaškolení v Německu
  • 25 dní dovolené
  • 10 minutová přestávka nad rámec
  • Nstupní mzda 22.000,-Kč s možností rychlého postupu dle zapracování až na 25.000,-Kč
  • Měsíční odměna 2.000,-Kč za plnění plánu
  • Dotované závodní stravování
  • Firemní akce a teambuildingy
  • Odměna za doporučení nového kolegy
  • Práce v nových čistých prostorech
  • Místo výkonu práce: Brno - Slatina