předvýběr.cz

Obchodně – technický zástupce pro Jihomoravský kraj

Zveřejněno 04.01.2021

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na zastoupení německých a italských firem v oblasti obrábění kovů a úprav povrchů tryskáním, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Obchodně technického zástupce pro Jihomoravský kraj.

Náplň práce

  • Aktivní hledání nových zákazníků
  • Péče o stávající zákazníky
  • Technické poradenství zákazníkům
  • Komunikace s dodavateli
  • Řešení obchodních a technických případů a zapojení se do tvorby prodejních strategií
  • Občasná účast na veletrzích a zahraničních cestách
  • Spolupráce s obchodním oddělením – sestavování nabídek, specifikace atd

Požadujeme

  • Technické nebo obchodní vzdělání SŠ nebo VŠ
  • Technické znalosti z oblasti obrábění kovů
  • Prodejní znalosti, v technickém oboru – výhodou, v oboru obrábění kovů – velkou výhodou
  • Znalost tvorby nabídek
  • Komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Znalost angličtiny nebo němčiny na komunikativní úrovni (školení, komunikace s dodavateli)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Uživatelskou znalost PC (MS Office, Google apps, Teams apod.)
  • Ochotu cestovat a časovou flexibilitu
  • Spolehlivost, svědomitost, zodpovědnost

Nabízíme

  • Zajímavou práci na HPP ve stabilní české společnosti
  • Motivující platové ohodnocení (fix + provize z prodeje)
  • Další motivační bonusy dle obratu a roční prémie
  • Služební vozidlo, telefon, notebook
  • Příspěvek na stravování
  • Školení u zahraničních partnerů, on-line semináře, přímý kontakt s výrobci
  • Přátelský kolektiv menší rodinné firmy
  • Podporu zkušeného týmu spolupracovníků
  • K dispozici aktuální databázi zákazníků od roku 1992
  • 3 Sick days
  • Penzijní a životní připojištění po zkušební době
  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj (Brno)