předvýběr.cz

Operátor – lisař, svářeč, manuální operace, tamponový stroj

Zveřejněno 20.11.2020

Pro našeho klienta, společnost, která vyrábí kovové komponenty určené pro automobilový průmysl, komponenty do interiérových a venkovních klimatizačních jednotek, hledáme vhodné kandidáty na pozici Operátor – lisař, svářeč, manuální operace, tamponový stroj.

Náplň práce

  • 3 směnný provoz (7,5 hodinové směny)
  • 2x měsíčně mimořádná sobotní směna
  • obsluha mechanických lisů (zakládání materiálu, nastavení stroje, odebírání, kontrola a balení vyrobených dílů)
  • obsluha svářecích strojů (bodové svařování kovů), manuálního stroje a obsluha tamponového stroje (tečkovací stroj)
  • spolupráce při výměně lisovacích nástrojů
  • zodpovědnost za zajištění výroby v požadovaném množství a kvalitě

Požadavky

  • minimálně SOU vzdělání (technického zaměření - výhodou)
  • manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost
  • zkušenosti s obsluhou lisovacích strojů - výhodou
  • základní znalost práce s PC
  • osvědčení na obsluhu NZV/VZV či jeřábu – výhodou

Nabízíme

  • práce na plný úvazek
  • odborné zaškolení na pracovišti
  • příspěvek na stravování (1 teplé jídlo zdarma denně nebo stravenky 125 Kč za den)
  • příspěvek na dopravu do zaměstnání (dle počtu kilometrů) nebo možnost svozové autobusové dopravy
  • placené přesčasy
  • roční bonus za hospodářské výsledky společnosti
  • firemní akce
  • 5 týdnů dovolené
  • docházkový bonus ve výši 500 korun (při plné docházce za měsíc)
  • osobní ohodnocení závislé na odpracovaném měsíčním fondu, pracovní kázni, pracovních výkonech
  • lokalita práce Žebrák, okres Beroun