předvýběr.cz

Asistent/ka společnosti

Zveřejněno 23.10.2020

Pro našeho klienta, společnost, dodávající chemikálie pro vědu, vývoj, výzkum a speciální výrobu hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Asistent/ka společnosti.

Náplň práce

  • komunikace se zákazníky i dodavateli
  • zpracovávání emailů a dokumentů
  • běžná administrativní činnost
  • průzkum trhu (např. vyhledávání nových možných zákazníků na internetu a jejich zápis do databáze)
  • práce ve firemním SW
  • procházení naší databáze a rozesílání poptávek
  • vyhledávání v online databázích a oslovování potenciálních dodavatelů
  • sledování zakázek a zjišťování informací o průběhu zakázky
  • pozice je kumulovaná – zajištuje asistenci řediteli, nákupu i obchodu

Požadujeme

  • Vzdělání: min. SŠ
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Samostatnost, zodpovědnost, pozitivní přístup
  • PC - uživatelská znalost
  • Anglický jazyk na dobré úrovni – schopnost komunikovat s klienty i dodavateli (písemně i telefonicky)

Nabízíme

  • práce na HPP
  • benefity (mobil, PC, stravenky)
  • pracovní doba 8 hodin, flexibilní dle domluvy
  • Kancelář – Praha 6
  • Platové ohodnocení 33000 – 37000 Kč dle zkušeností