předvýběr.cz

Chemicko-technický specialista – rada/odborný rada

Zveřejněno 16.10.2020

Pro našeho klienta, státní instituci zajišťující jednu z nejstarších činností při ochraně zájmů spotřebitele a výkon státní správy na úseku puncovnictví a zkoušení drahých kovů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Chemicko-technického specialisty – rada/odborný rada.

Náplň práce

  • Metodická a rozborová činnost v oblasti technické normalizace
  • Zajišťování technického a přístrojového vybavení všech provozních pracovišť
  • Sledování technologických novinek a legislativy v oboru
  • Zajištění nastavení nového přístrojového vybavení
  • Zabezpečení servisu, oprav a údržby přístrojového vybavení
  • Sledování technického stavu a periodické kontroly přístrojů
  • Jednání s dodavateli
  • Sestavování investičního plánu
  • Metodické vedení a proškolování zaměstnanců
  • Analýza vzorků drahých kovů pro mezinárodní organizace (roud robin) a kontrola zpracování LABTESTu

Požadujeme

  • Minimálně vysokoškolské vzdělání prvního stupně v technickém oboru, výhodou je chemie
  • Praxe na obdobné pozici (servisní technik laboratorního zařízení – spektrometry) je výhodou
  • Schopnost analytického a syntetického myšlení
  • Manuální zručnost
  • Ochotu občasné fyzické práce
  • Řidičský průkaz sk. B (časté služební cesty)
  • Schopnost anticipace
  • Iniciativu

Nabízíme

  • Služební poměr
  • Odměňování dle 12. platové třídy
  • Dovolená 5 týdnů
  • Studijní volno
  • 5 sick days
  • Služební vozidlo
  • Možnost home office
  • Kafeterie
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost rekreace
  • Osobní ohodnocení po zapracování
  • Stravenky
  • Místo výkonu práce v Praze nebo Jablonci n. Nisou