předvýběr.cz

Stavbyvedoucí - Brno

Zveřejněno 14.10.2020

Pro našeho klienta, zabývajícího se vodohospodářským a pozemním stavitelstvím, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Stavbyvedoucí - Brno

NÁPLŇ PRÁCE

  • odpovědnost za kvalitu stavby a plnění termínů
  • koordinace a kontrola práce pracovníků stavby
  • řízení, organizace a kontrola práce prováděné subdodavatelskými firmami
  • odpovědnost za dodržování a kontrolu BOZP, PO - řízení jakosti, ISO, ČSN, atd.

POŽADUJEME

  • SŠ vzdělání, stavebního směru - výhodou
  • min. 2 roky praxe na podobné pozici
  • pečlivost, spolehlivost a komunikativnost
  • aktivní a samostatný přístup k práci
  • ochota pracovat po celé Moravě, příležitostně v Čechách
  • ŘP sk. B

NABÍZÍME

  • zajímavou práci na HPP ve stabilní společnosti
  • motivující platové ohodnocení (fix + provize dle hospodaření na stavbě)
  • možnost práce i na živnostenský list/IČO
  • automobil, notebook, mobil
  • odměny
  • 25 dní dovolené
  • příjemný pracovní kolektiv
  • nástup možný ihned nebo dle domluvy
  • Místo pracoviště: Brno - Jihomoravský kraj